Tęsiasi konkursas „Mano Joniškis“

0
182

joniskisKviečiame dalyvauti fotonuotraukų, piešinių ir šūkio konkurse „Mano Joniškis“, kurio tematika – Joniškio kraštą, jo istoriją, paveldą ir išskirtinumą atspindinčios nuotraukos, piešiniai ir šūkiai.
Konkurso tikslai – skatinti visuomenės domėjimąsi Joniškio rajono savivaldybės įvaizdžio kūrimu ir reprezentacija, Joniškio krašto istorija, paveldu, puoselėti meninę saviraišką ir suteikti galimybę išreikšti savo nuomonę ir idėjas.
Raginame fotografuoti, piešti ar žodžiu išreikšti Joniškio krašto išskirtinumą. Įrodykime, kad tik čia Joniškyje įspūdingo grožio dvaras, šimtus metų skaičiuojančios bažnyčios, naujam gyvenimui atgijusios sinagogos, sporto dvasią skleidžiantis vienintelis Lietuvoje krepšinio muziejus…  
Joniškio rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir viešųjų ryšių skyrius iki spalio 26 d. laukia nuotraukų, piešinių ir šūkių. Komisijos atrinktų originaliausių darbų autorių laukia vertingi prizai.
Visi, pageidaujantys dalyvauti konkurse, nuotraukas, piešinius ar šūkius pateikia Joniškio rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir viešųjų ryšių skyriui (118 kab., Livonijos g. 4, Joniškis) arba siunčia elektroniniu paštu asta.kasceniene@joniskis.lt.
Konkurso nuostatus galite rasti Joniškio rajono savivaldybės interneto svetainėje adresu http://www.joniskis.lt/Naujienos/Skelbimai/Skelbiamas-konkursas-Mano-Joniskis

Kultūros ir viešųjų ryšių skyriaus informacija

Joniškio.info