Pakruojo rajone dingo du berniukai – policija prašo pagalbos

0
122

pakruojo-berniukasŠiandien, lapkričio 21 dieną, 17.17 val. Šiaulių apskr. VPK gautas pranešimas, kad Pakruojo rajone, Degučių kaime, į namus negrįžta 6 ir 12 metų berniukai. Nedelsiant buvo pajungtos visos policijos pajėgos, Šiaulių apskr. VPK kinologai, aktyviai vaikų ieškoti įsitraukė ir Degučių kaimo bendruomenė.

6 metų Edis žaisdė namo kieme. Apie 15 val. vaikas kieme važinėjosi dviratuku, o apie 15.30 val. tėvai kieme jo jau neberado. Kartu su juo kieme buvo ir kaimynystėje gyvenantis draugas – 12 metų Karolis. Pirminiais duomenimis, abu vaikai nuėjo iki parduotuvės ir dingo.

Edis vilkėjo rudos spalvos striuke, mėlynos spalvos kelnėmis, mūvėjo mėlynos spalvos kepurę, avėjo mėlynos spalvos batukus. Berniuko ūgis apie 1.30 m, jis šviesių plaukų ir mėlynų akių. Karolio požymiai kol kas tikslinami.

Prašome žmonių, ypač Šiaulių ir Pakruojo, mačiusių vaikus ar turinčių kitokios informacijos apie jų buvimo vietą, kuo skubiau informuoti Bendrąjį pagalbos centrą tel. 112. Taip pat galite susisiekti su Šiaulių apskrities policijos budinčiaisiais pareigūnais tel. (8 41) 397 302 arba Pakruojo rajono policijos komisariato vadovu Mindaugu Beržanskiu tel. +370 698 58445.