Gėlės į namus internetu. Iš kur užsakinėti?

0
196
geles-internetu

geles-internetuGėlių salonų tinklas „Florisima“ neįsivaizduoja nė dienos be užburiančių gėlių žiedų, jų skleidžiamo kvapo ir patenkintų klientų, kurie nustebinę savo mylimus žmones, vis sugrįžta, norėdami tai padaryta dar ir dar kartą. Čia galite įsigyti skintų ar vazoninių gėlių, užsisakyti puokštes įvairioms progoms, įsigyti rankų darbo atvirukus ir originalius įpakavimus, užsisakyti kompozicijų komponavimo paslaugas oficialiems priėmimams ar norimoms šventėms, užsisakyti interjero puošimo, lauko ir vidaus apželdinimo paslaugas, konsultuotis augalų priežiūros klausimais. Visi floristikos sprendimai yra unikalūs, sukurti darnaus kolektyvo minčių ir idėjų pagalba.

Didelė meilė augalams, noras tobulėti ir suteikti geriausias sąlygas klientams, paskatino „Florisima“ gėlių salonų tinklą dalyvauti kasmetinėje parodoje-konkurse „Žiemos puokštė“, domėtis tarptautinėmis parodomis ir naujausiomis tendencijomis rinkoje. Gėlių salonų tinklas siūlo vis naujus gėlių pristatymo būdus savo klientams ir nuolat plečia savo paslaugų asortimentą, todėl norėdami nustebinti artimą žmogų,rasite daug geros kokybės skintų ir vazoninių gėlių , dirbtinių augalų, vazonų ir floristinių aksesuarų „Florisima“ salonuose Vilniuje ir Kaune be to, galite padaryti siurprizą ir tiems, kurie gyvena kituose Lietuvos kampeliuose, nes „Florisima“ gėlių pristatymo paslaugos atliekamos kiekvieną dieną visoje Lietuvoje (ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje, bet ir visuose miesteliuose ir kaimo vietovėse). Originalios gėlių puokštės, muzikiniai pasveikinimai, delikatesų rinkiniai gurmanams – tikrai išrinksite sveikinimą net ir patiems išrankiausiems.

geliu-pristatymasPasinaudoti „Florisima“ teikiamomis paslaugomis yra itin paprasta. Gėlių pristatymą į namus galite užsisakyti – internetinėje parduotuvėje www.florisima.lt, pasinaudoti nemokamo skambučio pagalba (tuomet už šią paslaugą atsakingas asmuo jums paskambins ir suderins visas užsakymo detales) arba atvykę į gėlių salonus Vilniuje: Antakalnio g.38, Antakalnio g.77, Ozo g. 18, (PPC Ozas), Ateities g. 91 (PC Mandarinas), Ukmergės g. 369 (PC BIG), Saltoniškių g.9 (PC Panorama) ar Kaune: Savanorių pr, 255 (Hyper Maxima). Lojaliems klientams taikomos įvairios nuolaidos ir specialūs pasiūlymai, dalinamasi ne tik patarimais, bet ir geromis emocijomis.