„Aušros“ gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatai

0
71

P7142134Liepos 14 d. popietę Joniškio kultūros centro salėje 96 Aušros gimnazijos jaunuoliams įteikti brandos atestatai. Mokyklos vadovas V. Sutnikas, vedęs iškilmingą ceremoniją, pasidžiaugė, kad net 5 abiturientams socialinę ir pilietinę brandą liudijantis dokumentas įteikiamas kartu su pagyrimu.
Sausakimšoje salėje, 76-ąją laidą pasveikinti atvyko Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas G. Gadliauskas, administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja I. Mačiulienė.
Rajono mero pavaduotojas G. Gadliauskas padėkojo 96 jaunuolius išugdžiusiems mokytojams, palinkėjo abiturientams pasitikėjimo savimi, pajusti ne tik laisvės, bet ir atsakomybės jausmą naujai prasidėjusiame gyvenimo etape.
„Mama, mokykla, mokytojas – ne veltui šie žodžiai prasideda ta pačia raide“, – kalbėjo I. Mačiulienė, linkėdama ką tik baigusiems mokyklą jaunuoliams atsakingai žiūrėti į prieš akis atsiveriantį gyvenimą, kuris nebus panašus į mokyklinę lentą, ją jau nebus galima daug kartų taisyti.
Savivaldybės atstovai įteikė brandos atestatus dviems abiturientų klasėms. I. Mačiulienė savo pasiekimais informacinių technologijų konkurse „Bebras“, įvairiose olimpiadose ar savo kūrybiniais sugebėjimais Joniškio kraštą garsinantiems jaunuoliams įteikė skyriaus padėkas.

Kultūros ir viešųjų ryšių skyriaus informacija ir nuotraukos

Joniškio.info


P7142134

Švietimo ir sporto skyriaus padėkos iš I. Mačiulienės rankų Rūtai Činčytei ir Gyčiui Laskovui

P7142134

Mero pavaduotojas G. Gadliauskas (antras iš kairės) ir Švietimo ir sporto skyriaus vedėja I. Mačiulienė (pirma iš dešinės) brandos atestatų teikimo ceremonijoje