Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Startuoja konkursas BLYKSTĘ „ŠEŠĖLIUI“

VMIŠiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Šiaulių AVMI) informuoja, kad šiandien, spalio 15 d., startuoja moksleivių fotografijų konkursas BLYKSTĘ „ŠEŠĖLIUI“. Visi 5-8 ir 9-12 klasių (gimnazijų I–IV klasių) moksleiviai kviečiami pro fotoobjektyvą išreikšti savo požiūrį į tai, kokią žalą nesumokėti mokesčiai — „šešėlis“ — daro žmonėms bei mūsų valstybei.
„Mes jau ne pirmi metai bendraujame su moksleiviais, kalbame apie mokesčius ir jų naudą. Sąžiningai mokėdami mokesčius, kuriame geresnę ir teisingesnę valstybę, investuojame į šviesesnę Lietuvos ateitį. Konkursas leidžia pasitelkus išmonę, meninėmis fotografijos priemonėmis išreikšti savo pilietinę poziciją. Ateitis priklauso jiems, – sako Šiaulių AVMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Virginija Pabrėžienė. – Jau praėjusią savaitę buvo kreiptasi į Šiaulių apskrities savivaldybių švietimo skyrių, švietimo įstaigų vadovus bei mokytojus, informuojant apie organizuojamą konkursą ir prašant palaikyti moksleivius, nusprendusius dalyvauti fotografijų konkurse „Blykstę „šešėliui““.
Konkursas, kurį rengia Šiaulių AVMI kartu su Valstybine mokesčių inspekcija prie LR Finansų ministerijos, vyks dviem etapais. Pirmajame konkurso etape darbai laukiami nuo spalio 15 d. iki 2012 m. lapkričio 5 d. el. paštu l.rimkus@vmi.lt. Moksleivis konkursui pateikia 1 savo autorystės nuotrauką, kuri turi būti siunčiama .jpg arba .jpeg formatu, ilgoji kraštinė 800-1000 px, dydis – ne daugiau kaip 1 MB. Šiaulių AVMI kompetentinga komisija atrinks 2 geriausius darbus: atitinkamai po 1 nuotrauką 5-8 kl. bei 9-12 kl. kategorijose, įvertindama temos atitikimą bei kūrybišką jos interpretavimą, originalumą, techninę nuotraukų kokybę.
Antrasis konkurso etapas vyks nuo lapkričio 12 d. Geriausios atrinktos fotografijos dviejose 5-8 kl. ir 9-12 kl. kategorijose varžysis pusfinalyje socialinio tinklapio „Facebook“ paskyroje Elektroninis deklaravimas. Lapkričio 19 d. įvyks konkurso finalas. Nugalėtojais bus skelbiami „Facebook“ socialiniame tinkle Elektroninio deklaravimo paskyroje daugiausiai balsų sulaukusių nuotraukų autoriai.
Šiaulių AVMI atstovai sutartu laiku atvyks į mokyklą asmeniškai pasveikinti konkurso nugalėtoją, įteikti prizus bei mokyklos bendruomenę pakviesti pokalbiui apie mokesčius bei šešėlinės ekonomikos žalą.
Daugiau informacijos  — https://www.facebook.com/e.deklaravimas.

Informacija apie pirmojo etapo konkurso organizavimą teikiama elektroniniu paštu e.limantiene@vmi.lt ir tel. (8-41) 59 23 06, mob. tel. +370 616 56416.
    

VMI informacija

Joniškio.info

(Visited 26 times, 1 visits today)
123456