Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

„Šopturgis” šiauliečius kvies atsinaujinti pavasariui ir pasiruošti artėjančioms Velykoms

Jau šį sekmadienį Šiauliuose pražys pavasaris, kurį atneš laukiamiausias šio mėnesio renginys – „Šopturgis¨. Čia galėsite ne tik atsinaujinti šiltajam sezonui, susipažinti su skonių įvairove, bet ir pasiruošti artėjančioms Velykoms bei pasinerti į dar platesnį mugės prekių asortimentą, pasižymintį išskirtine kokybe ir unikalumu.

Orams vis labiau šylant pats metas atsinaujinti ne tik pavasariui, bet ir vasarai, o prasidėjęs Gavėnios laikotarpis signalizuoja ir apie netrukus vyksiančią svarbiausią pavasario šventę – Šv. Velykas. Todėl šioje mugėje netrūks ne tik stilingiausių naujojo sezono drabužių, numargintų populiariausiomis 2019 metų spalvomis, bet ir šmaikščių Velykų šventės atributų, kurie ypač patiks mažiausiems mugės lankytojams – tai vaikiški kombinezonai, liemenės, šalmukai, dekoruoti ilgomis triušio ausytėmis. Juos įsigyti kvies nuotaikingasis prekės ženklas „Vestos¨.

Ieškantys išskirtinių aksesuarų tobulam pavasario stiliui juos ras susitikę su „Mari armlet¨ ir „INMIND¨ kūrėjais. „Mari armlet¨ ypač patiks prabangą vertinančioms moterims, kurios dievina žaižaruojančius swarovski kristalus. Jie iš naujausios 2019 metų pavasario – vasaros kolekcijos, tad būsite tikra, kad šį sezoną puošitės tik pačiais madingiausiais papuošalais. Tuo tarpu kokybiški „INMIND¨ anksesuarai puikiai tiks ne tik moterims, bet ir vyrams. Jie tobulai papildys jūsų stilių odinėmis apyrankėmis, suteikiančiomis išskirtinumo, grožio ir elegancijos potyrį. Pavasariniame „Šopturgyje¨ lankytojų lauks ir šio renginio naujiena – platus maisto produktų asortimentas. Prekės ženklas „Rawjus¨ prekiaus ekologiškais riešutais bei džiovintais vaisiais, o „Nutvila¨ kvies paragauti šimtaprocentinio riešutų sviesto. Troškulį numalšinti galėsite su „Tealure¨ natūraliomis ir kokybiškomis arbatomis iš viso pasaulio, kurios leis pajusti skonių įvairovę bei pažinti unikalias arbatos subtilybes.

Jau kovo 10 dieną, nuo 10 iki 17 valandos, Šiaulių arenoje vyksiančiame „Šopturgyje¨ bus laukiami visi mados, stiliaus, grožio ir namų interjero mylėtojai, smaližiai bei gero skonio mėgėjai. Atvykite kartu su draugais ar šeima, susipažinkite su žinomiausiais šalies kūrėjais, atsinaujinkite naujam sezonui ar tiesiog gerai praleiskite laiką, nes čia veiklos netrūks nei dideliems, nei mažiems. Visi norintys galės sudalyvauti nemokamose kūrybinėse dirbtuvėse, kuriose vyks floristiniai ir dailės užsiėmimai bei rankdarbių gamyba. „Šopturgis¨ tai vieta kur gyvuos pavasaris. Susitikime jau kovo 10 d. Šiauliuose.

(Visited 20 times, 1 visits today)
123456