Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Paminėta Vietos savivaldos diena

PA095653Spalio 9 d., Vietos savivaldos dienos išvakarėse, Joniškio rajono savivaldybės didžiojoje salėje rinkosi šventiškai nusiteikę rajono savivaldybės vadovai, tarybos nariai, administracijos ir seniūnijų darbuotojai.
Rajono meras G. Čepulis, administracijos direktorius V. Bandžiukas pasveikino visus ir palinkėjo gražaus renginio. Šventinėje programoje mero padėkos raštais ir piniginėmis premijomis apdovanoti sportininkai ir jų treneriai, kurie šią vasarą pasiekė aukštų laimėjimų. Joniškio rajono savivaldybės meras G. Čepulis padėkos raštą įteikė Pauliui Pupiniui už Joniškio vardo garsinimą, jėgos trikovės sporto tradicijų puoselėjimą ir 2012 m. pasaulio jaunių ir jaunimo jėgos trikovės čempionate užimtą II vietą ir Viliui Laurinaičiui už Joniškio vardo garsinimą, graikų-romėnų imtynių sporto tradicijų puoselėjimą, tapus 2012 m. pasaulio jaunimo  imtynių čempionu. Taip pat apdovanotas Antanas Virbičianskas už didelio meistriškumo sportininkų rengimą ir Joniškio jėgos trikovės sporto tradicijų puoselėjimą bei Vladimiras Audickas už Joniškio vardo garsinimą, graikų-romėnų imtynių sporto tradicijų puoselėjimą ir didelio meistriškumo sportininkų rengimą.
V. Audickas rajono vadovui G. Čepuliui perdavė Lietuvos imtynių federacijos prezidento Dariaus Čepausko padėką už paramą plėtojant imtynių sportą rajone.
Joniškio rajono savivaldybės mero padėkos raštais už nepriekaištingą pareigų atlikimą, aktyvų dalyvavimą bendruomenės veikloje, profesionalumą ir atsakingumą meras apdovanojo seniūnijų darbuotojus: Vidmantą Pitkų, Algimantą Karžinauską, Zigmantą Laduką, Arūną Skudrą, Gintarą Sveikacką ir Kristiną Baikštytę. Mero padėkos raštai už profesionalumą, iniciatyvumą ir nepriekaištingą pareigų atlikimą taip pat įteikti administracijos darbuotojams. Apdovanojimą iš mero rankų atsiėmė Agnė Poškaitė, Ingrida Mačiulienė, Laima Rudienė, Inga Jasiūnienė, Vijoleta Skugarienė, Laimutė Vasiliauskienė bei Zita Kalinauskienė.
Po apdovanojimų renginį tęsė ir visus šia proga pasveikino Joniškio kultūros centro folkloro ansamblio „Kupars“ romansų grupė (vadovė Rita Kipšaitė-Balčiūnienė), jie padovanojo visiems puikią šventinę programą.

Kultūros ir viešųjų ryšių skyriaus informacija ir nuotraukos

Joniškio.info

PA095653

Joniškio rajono savivaldybės mero G. Čepulio sveikinimas Vietos savivaldos dienos proga

PA095653

Rajono vadovas teikia mero padėkos raštus

PA095653

Mero padėkos raštas V. Audickui

PA095653

(Visited 108 times, 1 visits today)
123456