Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Moksleiviai keliavo pėsčiomis po Lietuvą

mokLietuvos jaunimo ir turizmo centras per kiekvienas moksleivių atostogas organizuoja pažintinius pėsčiųjų žygius po įvairias Lietuvos vietoves. Per šias atostogas moksleiviai iš vairių Lietuvos mokyklų, tame tarpe ir turistai iš M. Slančiausko gimnazijos, turėjo progą dalyvauti žygyje „Nuo septynių kalvų pažvelgus“ ir susipažinti su žemaičių sostine Telšiais bei šio rajono apylinkėmis.

Turistų bazė įsikūrė Telšių V. Borisevičiaus katalikiškoje gimnazijoje. Iš ten ir vykdavome į numatytus lankytinus objektus. Per tris dienas aplankėme Telšių Žemaitės dramos teatrą, Šv. Antano Paduviečio, Turgaus ir Šv. Katedros aikštes, gėrėjomės meninėmis skulptūromis „Meškos pėda“, „Žemaitijos gaublys“, „Žemaitijos legendos“ ir kt. Didelį įspūdį paliko Telšių „Alkos“ muziejus. Nuostabūs vaizdai prieš mūsų akis atsivėrė užkopus į Žąsūgalos ir Šatrijos kalvas. Teko aplankyti ir garsųjį „Žvėrinčių“.

Turistai ne tik žvalgėsi po apylinkes, bet įdomiai bei turiningai leido poilsio vakarus. Mums koncertavo gerai žinoma Degaičių kultūros namų kapela „Grįžolė“, save atskleisti galėjome „Talentų šou“, improvizacijų vakare, sporto salės aikštelėje. Išvykoje mus lydėjo mokytoja Virginija Butautienė.

Namo grįžome gerai pailsėję, pilni įspūdžių ir noro vasarą vėl keliauti, vėl susitikti su draugais.

Skaistė Andrulytė, Mato Slančiausko gimnazijos 7b klasės moksleivė

Joniškio.info

123456