Kaip atliekama plaukų šalinimo lazeriu procedūra?

0
127

Seanso metu pacientas patogiai įsitaiso ant sofos ir užsideda akinius, kad apsaugotų akis nuo šviesos. Po to specialistas odą užtepa specialiu geliu, kuris pagerina lazerio prasiskverbimą į plaukų folikulus. Tada jis sureguliuoja įrenginį pagal atskirus parametrus ir, naudodamas pasirinktą antgalį, palaipsniui apdoroja visą plotą. Pasibaigus procedūrai, specialistas pašalina likusį gelį ir odą tepa raminančiu kremu.

Seansas trunka nuo 5-10 minučių iki pusvalandžio, priklausomai nuo gydomos srities dydžio. Mūsų klinikoje naudojamas aparatas turi daugybę skirtingo skersmens nuimamų purkštukų, kurie pagerina efektyvumą ir sutrumpina procedūros laiką.

Odos priežiūra po plaukų šalinimo lazeriu

Po plaukų šalinimo lazeriu ant odos nelieka jokių pėdsakų, tačiau nepaisant to, ją reikia atidžiai prižiūrėti. Rekomenduojamas:

1-2 dienas tepkite odą priešuždegiminiu kremu (kaip paskyrė kosmetologė);

2-3 dienas nedarykite didelio fizinio krūvio;

2-3 dienas nesimaudyti karštoje vonioje, nesilankyti saunose, pirtyse, baseinuose;

3 dienas nenaudoti šveitiklių, pilingų ir alkoholio turinčių produktų;

3 dienas nemasažuokite gydomos vietos;

2 savaites nesikaitinti saulėje;

Prieš išeidami į lauką 2 savaites tepkite kremą nuo saulės.

Kaip tai daroma?

Lazerio spindulys šildo plaukus, sunaikindamas ir folikulą, ir indą, kuris jį maitina. Po operacijos plaukeliai lieka ant odos paviršiaus. Labai svarbu pusantros-dvi savaites neskubėti, jų neištraukiant ir nepašalinant vašku, kad jie patys iškristų. Seansas trunka šiek tiek laiko: 20 minučių ant blauzdų, 40 minučių ant pilnų kojų, o įvairių tipų bikinio plaukų šalinimas lazeriu gali būti atliktas vos per 10-15 minučių.

Koks yra šalutinis poveikis?

kartais – odos ligos, diabetas, nėštumas ir žindymas, daugybiniai apgamai, alergija ūminėje stadijoje, nudegimai, įbrėžimai, įbrėžimai, pūslelinė, onkologija. bet apskritai tai saugus plaukų šalinimo būdas, sveikuoliai be baimės priima plaukų šalinimą lazeriu.

Ar yra kokių nors pavojų?

Jei ieškote efektyviausio plaukų šalinimo būdo, lazeris yra puikus sprendimas. Tiesiog atidžiai pasirinkite kliniką ir meistrą. Po operacijos neprofesionalus kosmetologas ar sugedęs prietaisas gali stipriai nudeginti arba išprovokuoti amžiaus dėmių atsiradimą. Plaukų šalinimo lazeriu būdai yra įvairūs: prietaisai skiriasi skleidžiamos šviesos bangos ilgiu ir impulsų trukme. Pažvelkime į kiekvieno iš jų pranašumus ir pažvelkime į plaukų šalinimo lazeriu įrenginių tipus.

Lazerinis plaukų šalinimas nuo veido

Veido plaukų šalinimo lazeriu poreikis atsiranda, jei jų augimas neatitinka estetinių žmonių idėjų apie grožį ir patrauklumą. Taip atsitinka, jei moterims atsiranda veido plaukų vyriškam plaukų augimui būdingose srityse: ūsuose, barzdoje, šonuose. Moterų plaukų augimo padažnėjimo priežastys – hormoniniai sutrikimai organizme arba priklausymas tam tikrai etninei grupei.

Pavieniai plaukeliai ausyse ir nosyje neleidžia patekti vabzdžiams. Tačiau kartais (dažniau vyrų) šie plaukeliai tampa per ilgi, tamsūs ir pradeda lįsti iš nosies ar ausų. Tai neestetiška, todėl juos taip pat reikia pašalinti.

Lietuvoje mūsų novatoriškų veiksmingų nepageidaujamų plaukų šalinimo būdų šalis yra plaukų šalinimas lazeriu. Tokias ir panašias procedūras atlieka grožio ir sveikatinimo centras Grakštuolė, kuriame atliekamos visos grožio procedūros sveikam ir gražiam kūnui.

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia