Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

4 dalykai, kurių nepastebėjote žiūrėdami filmą Kapitonas Amerika: Žiemos karys

kapitonas amerikaMarvel kino studija pristatė dar vieną įpūdingą Kapitono Amerikos istoriją. Šiuo filmu gali mėgautis kiekvienas, nepriklausomai ar skaitė komiksus ar matė ankstesnius filmus. Tačiau įtariame, kad po šio filmo daugeliui žiūrovų liks ne vienas neatsakytas klausimas. Šiandien kviečiame praplėsti žinias apie filmą Kapitonas Amerika: Žiemos karys ir Marvel sukurtą pasaulį. Rekomenduojame toliau neskaityti jei iki šiol nematėte šio filmo!

1. Kokia Žiemos kario ateitis?
Vykdydamas nurodymus, Žiemos karys nužudė šimtus nekaltų žmonių. Tačiau, filmo pabaigoje išgelbėjo patį Kapitoną ir dingo nesulaukęs jokios bausmės už savo veiksmus. Visi požymiai rodo, kad Kapitono Amerikos laukia tragiška ateitis ir būtent Žiemos karys perims tautos numylėtinio pareigas ir kostiumą. Tai netiesiogiai patvirtina ir aktorių sutartys. Kapitoną Ameriką vaidinantis Chris Evans turi sutartį šešiems filmas, iš kurių 4 jau suvaidino. Tuo tarpu Stan Sebastian arba Žiemos kario sutartis sudaryta net 9 filmams. Žinoma, negalime atmesti galimybės, kad žiūrovų numylėtinio Chris Evans sutartis gali būti pratęsta jei bus pasiūlytos tinkamos finansinės sąlygos.

2. Kas yra Agentė 13 arba Sharon Carter?
Sharon Carter yra S.H.I.E.L.D. agentė, kurios darbas apsimesti Kapitono Amerikos kaimyne ir slapta jį prižiūrėti. Galime atskleisti, kad ji yra pirmosios Kapitono simpatijos Peggy Carter dukterėčia! Komiksuose Kapitono ir Sharon santykiai pakrypsta labai romantiška linkme, taigi galime tikėtis, kad trečioje filmo dalyje ją dar tikrai išvysime.

3. Kas yra Stephen Strange?
Slaptoji organizacija HYDRA sudarė net 20 mln. žmonių sąrašą, kurie turi dingti nuo žemės paviršiaus, kad įsivyrautų nauja tvarka. Turbūt nepraleidote pro akis sąraše buvusio Tony Stark vardo. Tačiau, kas toks Stephen Strange ir kodėl jis gali būti pavojingas? Komiksuose jis geriau žinomas kaip Daktaras Strange. Tai genealus neurochirurgas, kuris įvaldo magiją. Marvel vadai ne kartą užsiminė, kad Daktaro Strange filmas jau ne už kalnų.

4. Dvyniai?
Tikimės, kad nepalikote kino teatro salės vos tik pasibaigus filmui, nes tokiu atveju praleidote labai intriguojančią sceną. Kino žiūrovams buvo pristatyti dvyniai. Quicksilver arba Gyvsidabris turi antžmogiškų greičio galių, o jo sesuo Ragana Scarlet turi telekinetinių sugebėjimų. Abu šie herojai oficialiai debiutuos kitame Keršytojų filme!

(Visited 95 times, 1 visits today)