Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Petankės varžybose rungėsi ir Tarybos nariai

P8283351Paskutinį vasaros pirmadienį, rugpjūčio 27-ąją joniškiečius vėl stebino į dangų kylantis muilo burbulų debesis. Jaunuolių – Ingos Martinaitytės ir Deivido Mikšto iniciatyva suorganizuotu antruoju ir paskutiniu šiais metais „Burbuliatoriumi“ simboliškai buvo atsisveikinta su vasara.
Aikštėje prie kavinės „Fortūna“ skambėjo jaunimo dainos, trypė šokėjų kolektyvai, ir, žinoma, raibuliavo muilo burbulų jūra. Susirinkusieji klausėsi joniškiečių, Šiaulių universiteto Menų fakulteto estrados studijų programos studentų – Izabelės Visockaitės ir Severino, Radviliškio roko grupės „Livers“ atliekamų dainų. Tuo pat metu vyko Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Joniškio skyriaus narių organizuojamos petankės varžybos, kuriose panoro dalyvauti 8 komandos. Rungėsi Joniškio rajono savivaldybės tarybos narių, administracijos darbuotojų, dvi jaunimo, Joniškio žemės ūkio mokyklos, policijos pareigūnų, organizacijos „Bočiai“ bei Šiaulių petankės sporto klubo komandos.
Nepabūgo rankos taiklumą išbandyti ir Joniškio rajono savivaldybės tarybos nariai: Eugenijus Butkus, Artūras Rimkevičius ir Rita Samienė. Politikai atkakliai rungėsi su varžovais, tačiau medalių jiems iškovoti taip ir nepavyko. Bet juk svarbiausia dalyvauti ir gerai praleisti laiką – tokia ir buvo pagrindinė šio renginio idėja, anot jaunimo atstovų. Petankės varžybų nugalėtojais tapo jaunimo komanda „Trys tankistai“. Antroji vieta atiteko Joniškio žemės ūkio mokyklos komandai, o trečios liko Joniškio rajono savivaldybės administracijos atstovės: Eglė Damalakaitė, Ramunė Zaveckienė ir Renata Vorobjovienė.
Kitą dieną savivaldybėje Sporto centro atstovai padėkos raštais ir medaliais apdovanojo prizininkus, o pirmąją vietą iškovojusiems jaunuoliams atiteko ir nugalėtojų taurė. Kitiems petankės varžybų dalyviams organizatoriai įteiks padėkos raštus.

Kultūros ir viešųjų ryšių skyriaus informacija ir nuotraukos

Joniškio.info

Nuotraukoje (viršuje): Pagal petankės žaidimo taisykles, kartais tenka pamatuoti atstumą tarp kamuolių. Tai ir daro E. Butkus

P8283351

Joniškio rajono savivaldybės tarybos narių komandos atstovai E. Butkus ir R. Samienė

P8283351

Rankos taiklumą išbando Joniškio r. sav. tarybos narys A. Rimkevičius (iš kairės)

P8283351

 

P8283351

Dainuoja Izabelė Visockaitė ir Severinas

P8283351

P8283351

Petankės varžybų prizininkai

(Visited 95 times, 1 visits today)