Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Festivalis „Sportas visiems“ Palangoje

IMG 20120526 134416Gegužės 27–29 dienomis Palangoje buvo surengtas festivalis „Sportas visiems“, į kurį buvo pakviesti dalyvauti 2011 metų „Kai mūsų širdys plaka išvien“ renginio nugalėtojai. Renginio atidarymo metu susirinkusius pasveikino ir palinkėjo kasdieną būti fiziškai aktyviems Sveikatos apsaugos viceministras A. Klišonis. Visi festivalio svečiai ir dalyviai buvo pakviesti aktyviai įsijungti į gausybę sporto rungčių: krepšinio 3×3 varžybas, estafetes, įvairius žaidimus, kartu su atvykusiu 5-ųjų TAFISA pasaulio sporto žaidynių „Šiauliai 2012“ simboliu ŠAULIUKU dalyvauti masinėje mankštoje.

Palanga alsavo sporto ritmu. Centriniame miesto stadione vyko gatvės krepšinio 3×3 varžybos, kuriose dalyvavo 2011 metų „Kai mūsų širdys plaka išvien“ nugalėtojų komandos. Atsižvelgiant į vaikų amžių, buvo suskirstyti pogrupiai, todėl krepšininkams reikėjo susirungti net keletą kartų kol išaiškėjo stipriausieji. Sėkmė tą dieną labiau šypsojosi jaunesniems mūsų krepšinio žaidėjams: Tomui Lesučiui, Eimantui Valiukui bei Dovydui Rudžiui. Jie savo amžiaus grupėje laimėjo antrąją vietą. Vyresniesiems dalyviams (Giedriui Petrikui, Alikui Volobujevui ir Deividui Lisovoj), deja, nepavyko pasiekti prizinių vietų. Džiaugiamės vaikinų meile krepšiniui bei noru visur dalyvauti.

Basanavičiaus gatvėje įsikūrusioje Klaipėdos miesto, Joniškio rajono ir Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biurų pavėsinėje darbuotojos kvietė visus į pirmosios pagalbos trumpus mokymus, išbandyti ,,girtumo“ akinius, pasiskaičiuoti ir sužinoti kūno masės indeksą, mažuosius kvietė pamėtyti pripučiamą sveikos mitybos kamuolį, nemažai išplatino metodinės medžiagos ir lankstinukų įvairiausiomis sveikatos temomis.

Džiugu, kad šiame festivalyje yra propaguojamas fizinis aktyvumas ir kad jame gali dalyvauti ne tik sportininkai, bet ir žiūrovai. Visuose sveikatos renginiuose vyravo daug emocijų, žmonės džiaugėsi medaliais, o dėl pralaimėjimų niekas neliejo ašarų.

Joniškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro

Vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė

Violeta Nazarovienė

Joniškio.info

(Visited 30 times, 1 visits today)